Kontakt

Współpracownicy nieetatowi

  Bartosz Boniecki
Pośrednik językowy (pl-niem), animacja językowa, komunikacja interkulturowa, warszaty z budowania rakiet, elementy pedagogiki przeżyć
Miejsce zamieszkania: Dresden
E-Mail: boniekb@gmx.de
Arkadiusz_Dziura Arkadiusz Dziura
Tłumacz konferencyjny i pisemny (przysięgły) j. niemieckiego, kompleksowe usługi językowe, także w innych kombinacjach językowych (zarządza agencją tłumaczeniową z biurem w Gliwicach i w Berlinie), języki: polski, niemiecki, angielski
Miejsce zamieszkania: Gliwice
e-mail: a.dziura@niuans.com.pl
Tel. +48 501 520 700
  Katarzyna Hajduk
koordynacja projektów, pośrednictwo językowe (pl-niem), animacja językowa
Miejsce zamieszkania: Berlin
E-Mail: hajduk@schloss-trebnitz.de
 Janiszewska Violina Janiszewska
Pedagogika teatralna, aktorstwo
Miejsce zamieszkania: Gryfino, Polen
E-Mail: jviolina@wp.pl
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002526790797
 Janiszewski-1 Janusz Janiszewski
Pedagogika teatralna, aktorstwo
Miejsce zamieszkania: Gryfino, Polen
E-Mail: teatruhuru@wp.pl
www.uhuru.gdk.com.pl
 Kula Paweł Kula
Edukacja z wykorzystaniem sztuk wizualnych, zabawki optyczne i eksperymentalne techniki fotograficzne, warsztaty dla muzeów, galerii
Miejsce zamieszkania: Szczecin
E-Mail: oswajaniesztuki@gmail.com
Tel.: +48 665 750 402 www.pawelkula.blogspot.com www.oswajaniesztuki.blogspot.com
 Lavole Laurent Lavolé
Muzyka-sztuka wideo
Miejsce zamieszkania: Berlin
E-Mail: senderscale@yahoo.fr
Tel.: +49 163 200 48 20
 Lucht Christopher Lucht
Pedagogika demokracji, pozyskiwanie środków z UE, zarządzanie projektami
Miejsce zamieszkania: Berlin
E-Mail: lucht@perspektiveeuropa.de
Tel.: +49 177 337 84 68 www.perspektiveeuropa.de
 Stafyniak Maria Stafyniak
Sztuki wizualne, edukacja muzealna, warsztaty twórcze
Miejsce zamieszkania: Szczecin
E-Mail: mechar@wp.pl
Tel.: +48 663 585 012 www.oswajaniesztuki.blogspot.com
www.mariastafyniak.blogspot.com
 Stoerzer Michael F. Stoerzer
Aktorstwo, pedagogika teatralna
Miejsce zamieszkania: Berlin
E-Mail: mfstoerzer@gmail.com
Magdalena Stojer-Brudnicka_Foto_klein Magdalena Stojer-Brudnicka
Tłumaczka konferencyjna i pisemna (pol-niem), koordynacja projektów, animacja językowa, komunikacja interkulturowa, języki: polski, niemiecki, angielski i francuski
Miejsce zamieszkania: Warszawa
E-Mail: magdalena.stojer@gmail.com
Tel.:+48 666 056 226