Kontakt

Współpracownicy

darius Darius Müller
Dyrektor Stowarzyszenia Centrum Edukacji i Spotkań
Pełnomocnik ds. Partnerstwa Kraju Związkowego Brandenburgia na Wielkopolskę
033477 519-13
mueller@schloss-trebnitz.de
  Magdalena Antoniewicz
Koordynatorka Pełnomocnika ds. Partnerstwa Kraju Związkowego Brandenburgia na Wielkopolskę
antoniewicz@schloss-trebnitz.de
  Elke Berendt
Administracja i Księgowość
033477 519-0
buero@schloss-trebnitz.de
Antje Felix
Księgowość
033477 519-0
felix@schloss-trebnitz.de
saskia.elsner Saskia Elsner
Biuro i Recepcja
empfang@schloss-trebnitz.de
beata Beata Rauch
Referent ds. Edukacji
Koordynacja Europejskiego Centrum Transnarodowej Partycypacji
033477 519-16
rauch@schloss-trebnitz.de
 IMG_2590 - Kopie - Kopie Susen Hollmig
Centrum Partycypacji i Mediacji na Obszarach Wiejskich
033477 519-18
hollmig@schloss-trebnitz.de
  Berit Obst
Centrum Partycypacji i Mediacji na Obszarach Wiejskich
033477 519-19
obst@schloss-trebnitz.de
 Foto_Ilona.Tkocz Ilona Tkocz
Referent ds. Edukacji
Kordynacja projektów dziecięcych i młodzieżowych
033477 519-12
tkocz@schloss-trebnitz.de
  Maria Schlüter
referentka Akademii Bohaterów Wioski
033477 519-12
schlueter@schloss-trebnitz.de
Bewerbungsfoto_farbe (1) Franziska Mandel
Public Relations
Centrum Partycypacji i Mediacji na Obszarach Wiejskich
pr@schloss-trebnitz.de
Anita Guth 2015 - Kopie Anita Guth
Koordynacja projektów
guth@schloss-trebnitz.de
 marco-hoyer Marco Hoyer
Administrator sieci
  Cornelia Herzog
Ilona Käbermann
Martina Schneider
Antje Schütze
Patrizia Zachert
Ute Zachert
Kuchnia
  Udo Schulz
Konserwator